Dar Ayakkabı Nasıl Genişletilir |

Dar Ayakkabı Nasıl Genişletilir

ayakkabı

Uzun süre ayakta kaldınız, ya da aldığınız ayakkabıyı uzun süre giymediniz, ayaklarda şişme meydana gelebilir. Ayak şişmesi nedeni ile her daim giydiğiniz ayakkabıyı artık giyemez hale gelebilirsiniz. Pek çok kişinin sıklıkla yaşadığı bu can sıkıcı durum karşısında ne yapmak gerekir sizce ? Üzülmeyin sorununuzun çaresi son derece basit.. Bu gün sizlere, dar ayakkabı nasıl genişletir konusunda pratik bir öneride bulunmak istiyoruz.. Pratik Çözüm önerimizi okuyunca, dar gelen ayakkabılarınızı genişletmek için hemen harekete geçeceksiniz.. 

Dar Gelen Ayakkabı Nasıl Genişletilir

 

sorusunun cevabı..
1)Ayakkabılarınızın içine 1 bardak saf alkol döküp iyice yedirin. Bu işlemden daha sonra ayakkabınızın derisi ayağınıza göre açılacaktır.
2)Aldığınız ayakkabı hafif dar geliyor ise; sıkıştırılmış gazete kağıtlarını ayakkabının içine tepin ve bir kaç gün bekleyin. Milimetrik açılma sağlar.
3)Buz dolabı poşetini su ile doldurup, ayakkabılarınızın içine su dolu poşetleri yerleştirin. Ayakkabılarınızı başka bir poşete koyarak buzluğa koyun. Donan Su ayakkabılara kalıp uygulama işlemi yapıp genişlemesini sağlar.

Piyasada aşağıdaki gibi genişletici ürünleri satan kaliteli websiteleri var…

Dar Ayakkabı Nasıl Genişletilir
4 votes, 4.75 avg. rating (95% score)

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /home/pratikim/public_html/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273